Explore Caliraya Lake_lithuanian

Caliraya Lake, Laguna yra viena iš į iš esmės pasiekiama turistų lankomi miestai nuo Metro Manila tiems, kurie nori imtis dėl trumpalaikių atostogų. Caliraya Lake, įsikūręs Lumban mieste, Laguna, yra apie dvi valandas nuo Manila ir labai netoli Laguna Lake. Caliraya Lake yra malonumas su vaizdu į garsiąją Laguna įlanką.

Caliraya Lake yra išdėstyti maždaug 365 metrų virš jūros lygio ir yra vizija aukšto į Siera Madre. Caliraya Lake susiduria su vėsioje klimato ištisus metus. Vėjo greitis: pradėti gusting, Lake Caliraya nuo rugsėjo pradžios iki gegužės pabaigos.

Caliraya Lake giliai, taip pat aplinkinių kalvų, yra sudaryta iš raudoninti molio dirvos paviršiaus. Prie Lake yra labai minkštas Molis lova. Vietiniai gyventojai Caliraya Lake apylinkėse net dabar papasakoti istorijas apie tam tikrose srityse ežere tariamų turi čiulpti valtys žemyn – tipiškas tarp prietaringas gyventojai spekuliacinių ieškinį.

Caliraya Lake apylinkėse buvo prilyginti įvairių Amerikos kurortų, kaip rekomendavo pušų, taip pat nuolat vėsioje klimato ir lapinės kalvų gausa. Be to, daug salų, įvairių formų ir dydžių susiformavo per Caliraya ežerą sukūrimas. Šie visą salos Caliraya ežere yra bevardis. Didžiausias saloje Caliraya Lake yra maždaug toks pat didelis kaip Luneta Park, o mažiausias-tikrai Smėlio sekluma apie tris (3) dažnai laikomas panardintas per didelė banga kv.m. Ši maža sala gali būti žiūrima iš Lagosas del Sol Resort palei pagrindinius kelius, Caliraya Lake.

Caliraya Lake buvo suformuota sumokėti JAV armijos inžinierių. Potvynio Cavinti Sierra Madre kalnų slėnyje tikslas yra suformuoti Caliraya Lake buvo Manila hidroelektrinės elektros energijai gaminti. Nuo tada ji gauti populiarumas, nekilnojamojo turto kūrėjai pradeda pagerinti į aplinką kaip keli kurortai ir clubhouses, kad ženklas iš Caliraya Lake. 2 Dienų kelionė prie Caliraya Lake būtų patraukli ir pasiekti, jei jums užsisakyti nakvynę bent kai kurie iš populiariausių kurortų ir viešbučių Caliraya Lake.

Tik 2-3 valandos kelio automobiliu nuo Marcos užmiestyje prie Caliraya Lake, jūs būsite priblokštas, daugiau vaizdu Rizal kalnai svyruoja, ir tada jums bus pasiekti nuo infekcinio proceso šias graώiψ salψ Caliraya Lake.

Japoniškas sodas yra stebėtinai ramioje vietoje Caliraya Lake plotas. Tai verta aplankyti, pigūs įėjimas tik 10pesos įėjimo mokestį ir jūs galite klaidžioti aplink viską, ką nori ir pamatyti Caliraya Lake žaluma! Daug lankytojų iš Caliraya Lake užsukti į sodą praleisti porą valandų spacerowych aplink parką ir atsipalaiduoti akimirką. Galite imtis savo Kuko nustatyti Caliraya Lake kaip yra daug puikūs dėmių kur galima stovyklą, chill ir atsipalaiduokite. Yra tvartai taip pat saugo jus nuo saulės šilumos. Bet geriausia nustatyti maždaug žolės arba medis, kuris bus apsaugoti jus nuo saulės šilumos.

Caliraya Lake, yra šventykla, kuri yra skirta Yamashita – tigras iš Malaya kurių lobiai sako, kad būti palaidotas po tuneliai, bunkeris, urvas ir požeminės nevienodos šalyje. Šioje srityje Caliraya Lake, jūs gausite šią šventovę susidūrę su veiksmų aplink 50 arba tiek priemonių rinkinį. Apylinkėse yra keletas gražus ir spalvingas floras, yra sodas. Nėra kur vandens lelijos laisvai pakimba virš vandens; ir daugiau akyse – pamatyti Caliraya ežere.

Ėjimas daugiau veiksmų atneš jums į sodą aukščiausio taško. Ant šio kalno, jūs gausite akyse skyrių Caliraya Lake ir keli iš žemiau žalia nuomonėmis. Pamatysite žalia augmenija visur. Žolės iš tiesų raminančių vietoje jūsų kojų raumenys ir yra labai svetingi po Nicos trumpas žygis.

Yra panašios ir neighbor Caliraya Lake ir taip pat garsėja savo scenos giliai žvejybos, Filipinai!

Boardsailing – Caliraya Lake yra vienas iš geriausių buriavimo ir Caliraya Lake svetainę su tūkstančius kilometrų pakrantės. Caliraya Lake yra labiausiai pageidaujamą vietą, miesto taryba buriuotojai. Vėjas būna virš vandens net ir vėjai iki 30 mazgų paliekant paviršių butas sklandžiai. Tai yra greitis, kurį Caliraya Lake suteikia puikias sąlygas.

Caliraya Lake iš tikrųjų Holistinis trauktis su šviežiai pririšti aplinka (kur rūkyti ir gerti negalima vestis) suderinta su patogiai miegoti Svečių kambariai ir kotedžai ir įvairių laisvalaikio veikla, būtų patogi svečiams įdėti už baisu ydas.

Viešbutis arba kurorto Svečių kambariai ir nipa cottages, Caliraya Lake leidžia daugiau laiko šeimos, draugų ir grupių pasivyti ir atnaujinti ryšius teikti komfortą be to accompaniments.

Poilsis ir meditacija

Caliraya Lake yra ideali vieta vidinis gijimas, patogumai ir įrenginius, Caliraya Lake yra taip pat labai daug reguliuojama, sveikas pramogų ir smagių pramogų.

Tiems, kurie ieško dėl privatumo, vienatvės ir tylos, ilgai vaikščioti aplink Caliraya ežerą jau savaime gydyti kai vienas gali pamąstyti apie puikus peizažas susideda iš Lake ir kalnų vaizdai. Už sporto natūra, tačiau, Caliraya Lake yra ilgas sąrašas vandens sportu ir lauko Žaidimai, kuris laukia jų.

Caliraya Lake yra gerai žinoma kaip burlenčių sportas svetainę ir intensyvios žvejybos kapitalo, Filipinai.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684