Explore Caliraya Lake_polish

Lake Caliraya, Laguna jest jednym z dużej mierze w zasięgu podróży z Metro Manila dla tych, którzy chcą wziąć krótki urlop. Caliraya Lake, znajduje się w miejscowości Lumban, Laguna, to około dwie godziny od Manila, bardzo blisko Lake Laguna. Goście do Caliraya Lake są rozkosz piękny widok słynnej Zatoce Laguna.

Caliraya Lake znajduje się około 365 metrów nad poziomem morza i znajduje się wysoko w Sierra Madre. Lake Caliraya napotka fajny klimat przez cały rok. Wiatry rozpocząć porywach w Caliraya Lake, od otwarcia września do końca maja.

Caliraya Lake głębokie, jak również okolicznych wzgórzach, są wykonane przez gliny rudym wierzchniej warstwy gleby. Podstawy Lake znajduje się łóżko bardzo miękkiej gliny. Mieszkańcy okolicy Lake Caliraya nawet teraz opowiadać o niektóre obszary w regionie Lake, które uznaje się za zasysane łodzi dół – typowe wśród mieszkańców przesądny roszczeń spekulacyjnych.

Okolice Lake Caliraya mają zostały utożsamiać do różnych ośrodków amerykański, zgodnie z zaleceniami mnóstwo sosen, a także stałej fajny klimat i zielonych wzgórz. Ponadto podczas tworzenia Lake Caliraya powstały wiele wysp o różnych kształtach i rozmiarach. Te całe wyspy Caliraya Lake są nienazwanych. Największa wyspa na jeziorze Caliraya jest około tak duży jak Luneta Park, podczas gdy najmniejszy jest naprawdę Mierzei około trzech (3) mkw, często zanurzony w czasie przypływu. Ta niewielka wyspa mogą być oglądane z Lagos del Sol Resort wzdłuż głównej drogi Caliraya Lake.

Caliraya Lake powstał pod koniec 1930 przez inżynierów armii Amerykańskiej. W celu zalania Doliny górskie Sierra Madre w Cavinti jest do postaci Lake Caliraya był do produkcji energii hydroelektrycznej Manila. Od tego czasu go uzyskać popularność, nieruchomości, deweloperzy zaczynają poprawy otoczenia, jak przestrzegać kilku ośrodków i clubhouses, które wyznaczają się Lake Caliraya. 2 Dni podróży nad jeziorem Caliraya byłoby atrakcyjne i jeśli będzie dokonać rezerwacji noclegu w niektórych popularnych kurortów lub Hotele w Lake Caliraya.

W zaledwie 2 do 3 godzin jazdy od Marcos autostrady do Caliraya Lake będziesz być ogłuszony na bardziej malownicze widoki pasma gór Rizal, a następnie będzie dotrzeć do miejsca z tych pięknych wysp Lake Caliraya.

Japoński ogród jest niezwykle spokojne miejsce w okolicy Lake Caliraya. Warto odwiedzić jest tanie wejście dla tylko 10pesos wstęp i można wędrować wszystko chcesz i zobacz zieleni Lake Caliraya! Wielu odwiedzających Lake Caliraya stop przez ogród spędzić kilka godzin spacerując po parku i zrelaksowany, na chwilę. Możesz wziąć twój kucharz ustawić Caliraya Lake jak istnieje wiele wspaniałe miejsca, gdzie można obozu, chłód i rozluźnić się. Istnieją także rzuca na bieżąco z upałem. Ale najlepiej jest ustawić wokół trawy lub pod drzewem, które chroni przed upałem.

W jeziorze Caliraya jest przybytek, który jest poświęcony Yamashita – tygrysa Malajów, których skarby mówi się być pochowany pod tunelami, bunkier, jaskinie i podziemny różnorodny w kraju. Na tym obszarze Lake Caliraya pojawi sie za pośrednictwem tej świątyni po obliczu zestaw kroków około 50 lub więcej czynności. Okolica ma kilka piękne i kolorowe flory jest ogród. Jest basen, gdzie swobodnie Lilie wodne unoszą się nad powierzchnią wody; i więcej wzroku – widząc w jeziorze Caliraya.

Chodzenia przez więcej kroków zaprowadzi Cię do ogrodu w najwyższym punkcie. Na tym wzgórzu otrzymasz celownik części Lake Caliraya i kilku z poniżej widoki zielonych. Widać bujnej roślinności wszędzie. Trawy rzeczywiście kojący miejscu dla twoich mięśni nóg i są bardzo przyjemne po ładne krótkie wycieczki.

Tam jest podobne i neighbor Caliraya Lake i także sławny pod kątem jego scena głębokie połowów na Filipinach!

Boardsailing w Caliraya Lake jest jednym z najlepszych żeglarstwa i Lake Caliraya stronie tysiące kilometrów wybrzeża. Lake Caliraya jest najbardziej preferowanym miejscem dla żeglarzy wyżywienie oparte na miasto. Wiatr przychodzi tuż nad wodą nawet w wiatry do 30 węzłów, pozostawiając powierzchnię płaskie gładkie. Są doskonałe warunki dla prędkości, który oferuje Caliraya Lake.

Lake Caliraya rzeczywiście holistycznego rekolekcje z środowisko świeży splecione (gdzie palenie tytoniu i picie nie wolno) dopasowane wygodne spanie pokoje i domki oraz szeroki wybór zajęć rekreacyjnych, byłoby wygodne dla Gości postawić za okropne wady.

Hotel i pokoje ośrodka i nipa domki nad jeziorem Caliraya pozwala na więcej czasu dla rodzin, przyjaciół i grup nadrobić zaległości i odnowić więzi, zapewniając komfort i dodatkami.

Rekreacja i medytacji

Caliraya Lake jest to miejsce idealne dla wewnętrznego uzdrowienia, i udogodnienia we Caliraya Lake są również bardzo dostosowane do zdrowej rozrywki i wypełnione zabawą działalności.

Dla tych, którzy szukają dla prywatności, samotności i ciszy długi spacer wokół Lake Caliraya jest już uczta w sobie gdzie jeden można kontemplować piękne krajobrazy, Lake i góry. Sportowe typu Caliraya Lake ma długą listę sportów wodnych oraz gry na świeżym powietrzu, który ich czeka.

Caliraya Lake jest znany jako miejsce windsurfingu i intensywnych połowów stolicy Filipin.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684