Explore Caliraya Lake_czech

Caliraya Lake Laguna je jedním z převážně v dosahu destinace z Metro Manila pro ty, kteří chtějí vzít krátkou dovolenou. Caliraya Lake, se nachází ve městě Lumban, Laguna, je asi dvě hodiny od Manily a velmi blízko Lake Laguna. Hosté Caliraya Lake jsou radost rozhledny slavného Laguna Bay.

Caliraya Lake je umístěn přibližně 365 metrů nad mořem a se vznáší vysoko v Sierra Madre. Lake Caliraya setkání chladné klima po celý rok. Vítr začne nárazech v jezeře Caliraya od zahájení září až do konce května.

Caliraya Lake hluboké, jakož i okolní kopce jsou tvořeny červený jíl ornice. Lake je základna má postel velmi měkké hlíny. Místní obyvatelé v okolí Lake Caliraya i teď vyprávět příběhy o určitých oblastech Lake, které se předpokládá, že olizovat lodí dolů – spekulativní tvrzení typické mezi pověrčiví obyvatelé.

Okolí Lake Caliraya byly přirovnána k různým amerického střediska, jak doporučuje hojnost borovic, stejně jako neustálé chladné klima a zelené kopce. Také mnoho ostrovů různých tvarů a velikostí vytvořily při vzniku Caliraya Lake. Tyto celé ostrovy v jezeře Caliraya nepojmenované. Největší ostrov na jezeře Caliraya je přibližně stejně velký jako Luneta Park, zatímco nejmenší je opravdu písčině asi tři (3) m2 často ponořena během přílivu. Tento malý ostrov lze zobrazit z Lagosu del Sol Resort po hlavní silnici Caliraya Lake.

Caliraya Lake vznikla koncem třicátých let ženisté americké armády. Účelem zaplavení údolí pohoří Sierra Madre v Cavinti je tvořit Caliraya Lake bylo vyrábět elektřinu hydro elektrické energie pro Manila. Od té doby získat popularitu, nemovitosti vývojáři začít zlepšovat okolí pozorovat několik letovisek a klubovny, které vymezila Caliraya Lake. 2 Dny výlet na Lake Caliraya by odvolaní a dosažitelné, pokud si rezervovat nocleh v některé z oblíbených letovisek nebo hotely v jezeře Caliraya.

V pouhých 2 až 3 hodiny jízdy od Marcos Highway Caliraya Lake budete ohromeni hezčí pohled Rizal hory rozsahů, a pak dostanete místo těchto krásných ostrovů Caliraya Lake.

Japonská zahrada je úžasně klidné místo v oblasti Caliraya Lake. Je to stojí za návštěvu je to levné vstup jen 10pesos vstupné a toulat se kolem a vidět zelení Caliraya Lake! Mnozí návštěvníci Caliraya Lake vyráží na zahradě strávit pár hodin procházky po parku a odpočíval na chvíli. Si můžete vzít vaše kuchařka podle Caliraya Lake jako existuje mnoho nádherné míst, kde lze tábořit, chlad a uvolnit se. Existují také přístřešky, aby vás před teplem slunce. Ale to je nejlepší kolem trávy nebo pod stromem, který vás ochrání před teplem slunce.

V jezeře Caliraya je svatyně, která se věnuje Yamashita – tygr Malajského poloostrova jejichž poklady jsou prý být pohřben pod tunely, bunkr, jeskyně a podzemní pestrý v zemi. V této oblasti Caliraya Lake se dostanete k této svatyni po čelí sadu kroků kolem 50 nebo tak kroky. V okolí mají několik krásné a barevné floras za to, že je zahrada. Je zde bazén kde lekníny volně vznášejí nad hladinou vody; a další pohled – vidí v jezeře Caliraya.

Procházky pro další kroky se dostanete na nejvyšší bod na zahradě. Na vrcholku tohoto kopce budete mít pohled na část Caliraya Lake a několik z níže uvedených zelené názory. Uvidíte bujnou vegetací všude. Traviny skutečně uklidňující místo pro vaše svaly na nohou a jsou velice příjemné po pěkný krátký výlet.

Je to podobné a sousede Caliraya Lake a také známé pro svou scénu hluboké rybolov na Filipínách!

Boardsailing v jezeře Caliraya je jedním z nejlepších plachtění a místo Caliraya Lake s tisíce kilometrů pobřeží. Caliraya Lake je upřednostňovaným cílem pro námořníky, založených na městské rady. Vítr přichází v těsně nad vodou i ve větru až 30 uzlů opouštějícího povrch plochá hladká. To jsou dokonalé podmínky pro rychlost, která nabízí Caliraya Lake.

Lake caliraya skutečně holistické ústup s čerstvě oživené prostředí (kde kouření a pití nejsou povolena) přijatému pohodlné spaní pokoje a chaty a širokou škálu rekreačních aktivit, by bylo pohodlné pro hosty, kteří za hrozné neřesti.

Hotel nebo pokojů a nipa resort nabízí chaty Caliraya Lake umožňuje více času pro rodiny, přátele a skupiny dohnat a obnovit vazby poskytující komfort bez doprovody.

Rekreace a meditace

Caliraya Lake je ideálním místem pro vnitřní uzdravení, vybavení a zařízení v jezeře Caliraya jsou také velice upravené pro zdravou zábavu a zábavných aktivit.

Pro ty, kdo hledají soukromí, samoty a mlčení dlouhou procházku kolem Lake Caliraya je už sama o sobě kde jeden může pomýšlet na krásné krajiny složené z Lake a hory. Pro sportovní typ, Caliraya Lake má dlouhý seznam vodních sportů a venkovní hry, která je čeká.

Caliraya Lake je známé jako místo windsurfingu a intenzivní rybolov kapitál Filipín.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684