Explore Caliraya Lake_latvian

Laguna Caliraya Lake ir viens no lielā mērā sasniedzams ceļojumu galamērķiem no Metro Manila tiem, kas vēlas veikt īsas brīvdienas. Caliraya Lake, atrodas pilsētas Lumban, Laguna, ir apmēram divas stundas attālumā no Manilas un ļoti netālu Laguna Lake. Viesi Caliraya Lake ir skatuvisks Ņemot Laguna līcī slavens prieks.

Caliraya Lake ir novietots aptuveni 365 metrus virs jūras līmeņa un ir svārstības bija high Sierra Madre. Caliraya ezerā sastop vēss klimats visa gada garumā. Vējš sāk gusting ar ezera Caliraya no septembra sākuma līdz līdz maija beigām.

Dziļi Caliraya Lake, kā arī apkārtējos kalnos, tiek veidotas, iesārtās māla augsnes virsslānis. Ezera bāzes ir ļoti mīksts māls gulta. Vietējie iedzīvotāji Caliraya ezera apkārtnē vēl tagad stāsta par atsevišķās jomās ezerā, kas domājams ir sūkātas laivām lejup – spekulatīvo apgalvojumu tipisks māņticīgs iedzīvotāju vidū.

Caliraya ezera apkārtnē ir pielīdzināt dažādu amerikāņu kūrorti, kā ieteicis pārpilnība priedes, kā arī pastāvīga vēss klimats un lapotu pauguri. Arī daudzās salās, dažādas formas un lielumi ir izveidojuši Caliraya ezera izveides laikā. Šo visu salu Caliraya Lake ir nenosaukts. Lielākās salas Caliraya Lake ir aptuveni tikpat liels kā Luneta Park, kaut mazākais ir patiešām smilšu sēklis apmēram trīs (3) paisuma laikā bieži applūdušas kv. Šī mazā sala var apskatīt no Lagos del Sol Resort gar lielceļu Caliraya Lake.

Caliraya Lake tika izveidota vēlu 1930s ASV armijas inženieru. Plūdi Cavinti Sierra Madre kalnu ielejas mērķis ir veidot Caliraya Lake bija ražot hidroelektrostaciju jaudas elektroenerģijas Manila. Kopš tā laika to iegūt popularitāti, nekustamo īpašumu attīstītāji sākt uzlabot apkārtni kā novēro vairāki kūrorti un clubhouses šīs preču zīmes ārpus Caliraya Lake. 2 Dienu brauciens pie ezera Caliraya būtu pievilcīgi un sasniedzams, ja Jūs rezervējat nakti palikt dažas populāru kūrortu vai viesnīcas Caliraya Lake.

Tikai 2 līdz 3 stundas braucienā no Marcos Highway Caliraya Lake, jums būs apdullinātas vairāk skatuvisks Ņemot Rizal kalni diapazoni, un tad jūs sasniegs šo skaisto salu Caliraya ezera vietā.

Japāņu dārzs ir apbrīnojami mierīga vieta pie Caliraya ezera platība. Ir vērts apmeklēt kā tas ir lēts ieeja ir paredzēta tikai 10pesos ieejas maksa un var klīst apkārt visi jūs vēlaties un redzēt Caliraya Lake apstādījumu! Daudzi apmeklētāji Caliraya Lake pieturas ar dārza pavadīt pāris stundas klejojošs ap parku un atviegloti brīdi. Jūs varat veikt jūsu pavārs iestatīt Caliraya Lake kā daudz apburošs vietās, kur var apmesties, chill un elastīgākas. Tur ir [numurs] šķūņiem, kā arī saglabāt jūs no saules siltuma. Bet tas ir labākais, lai uzstādītu apkārt pa zāli vai zem eglītes, kas aizsargās Jūs no saules siltuma.

Caliraya Lake ir svētnīca, kas ir veltīta Yamashita – Tiger Malaya kuru dārgumiem uzrunāja aprakti zem tuneļiem, bunkuru, alām un pazemes dažāds valstī. Šajā jomā Caliraya Lake, jūs saņemsiet šim Ruins pēc saskaras ap 50 vai tik soļus darbību kopu. Apkārtnē ir vairākas skaistas un krāsains floras ir dārzs. Tur ir dīķis, kur ūdens Lilijas brīvi lidināties virs virsmas ūdenī; un vēl redzes – redzēt Caliraya ezerā.

Kājām vairāk soļi dos jums pa dārzu augstākā punkta. Virs kalna, jūs saņemsiet redzesloka Caliraya ezera daļa un vairāki zaļo viedokli tālāk. Jūs redzēsiet sulīgs zaļā veģetācija visur. Stiebrzālēm tiešām nomierinošas uz vietas kāju muskuļus un pēc Nicas īss hike ir ļoti atzinīgi.

Tur ir līdzīgas un kaimiņiene Caliraya ezera un arī slavena ar savu skatuves dziļi zvejas Filipīnas!

Boardsailing Caliraya Lake ir viens no finest burāšanas un Caliraya ezera vietā ar tūkstošiem kilometru attālumā no krasta. Caliraya Lake ir visvairāk vēlamo galamērķi pilsētas bāzes kuģa jūrnieki. Vējš nāk tieši virs ūdens pat vējiem līdz 30 mezgliem, atstājot dzīvokli gludas virsmas. Tie ir ātrums, ko Caliraya ezera piedāvā ideālus apstākļus.

Caliraya ezeru patiesi holistisku atkāpties ar svaigu savītas vidi (kur smēķēt un dzert nav atļauta) jāsaskaņo ar komfortablas miega Viesu istabas un kotedžas un plašu atpūtas pasākumos, būtu ērti viesiem likt aiz šausmīgs skrūvspīles.

Viesnīca vai kūrorta Viesu istabas un nipa kotedžas Caliraya ezera ļauj vairāk laika ģimenēm, draugiem un grupām panākt un atjaunot saiknes, nodrošinot komfortu bez pavadījumu.

Atpūta un meditācija

Caliraya Lake ir ideāla vieta iekšējās dziedināšanas, ērtības un iespējas Caliraya Lake ir arī ļoti daudz pielāgoti pilnvērtīgs izklaides un jautru uzpildīto aktivitātes.

Tiem, kas meklē par privātumu, vientulības un klusums, ilgi staigāt ap ezeru Caliraya ir jau pati par sevi ārstēt kur viens var pārdomāt par skaisto ainavu sastāv no ezeru un kalniem. Tomēr sporta veida Caliraya Lake ir garš saraksts ūdens sporta aktivitātes un brīvdabas spēlēm, kas viņus sagaida.

Caliraya Lake ir pazīstama kā vieta vindsērfings un intensīvas zvejas kapitāla Filipīnas.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684