About Caliraya Resort Club_czech

O KLUBU CALIRAYA RESORT

Caliraya Resort Club je ústup usadili na horách podél pobřeží jezera Caliraya. Caliraya Resort Club má výjimečné místo, představuje dechberoucí pohled celé oblasti. Caliraya Resort Club se nachází v Lumban, Laguna s 7,6 ha svěží zeleně, pouhé 2,5 hodiny Jižní Metro Manila. Caliraya Resort Club má 72 pokojů s klimatizací Doporučené, kabelové televize a teplé a studené sprchy. Caliraya Resort Club má kapacitu 800 lidí pro jednodenní výlety a přes noc zůstat.

V současné době Caliraya Resort Club provozuje Caliraya rekreační středisko a Kolobial je rezervační centrum

Caliraya jezero se ve skutečnosti nachází ve třech městech Laguna, jmenovitě Cavinti, Lumban a Kalayaan. Je to muž tvorba horské jezero včetně písčin a zátok, které bychom mohli chlubit po celém světě. Caliraya jezero je domovem některých krásných letovisek. Jezero Caliraya mohl dosáhnout soukromou nebo veřejnou dopravou.

Caliraya jezero a jezero Lumot jsou vzájemně propojeny. Caliraya jezero je ve skutečnosti Velká nádrž, vytvořené koncem třicátých let americké inženýry poskytovat vody do vodních rostlin Caliraya. A teď Caliraya jezero se stal hlavní turistickou destinaci.

Podnikatelé s obavami vytvořil dvě sousedící Společenství, zatímco byly postaveny přehrady, které bylo určeno k ekologické Společenství, kde člověk může zažít krásu a bohatství nedotčené přírody. Výsledky byly člověkem horských jezer s písčin a zátoky – Caliraya jezero a Sierra jezer.

Caliraya jezero je dobře vyznačená jezero chytat slavný Largemouth Bass černá kde filipínské rybář může pokusit udělat jednu z nejlepších sladkovodních hra ryb v USA. Jezero caliraya historie říká, že Američané zasadil jezero s černou okounek dovezené z USA. A to je nyní i nadále množí a herní rybářů poskytnout celoroční víkendové vzrušení. Mysleli jsme si, že Caliraya jezero je jediné místo v celé zemi udělat tuto gamefish. Caliraya jezero je opravdu ideální pro hru rybolovu jako dosti velké ryby Hra tady plavat.

Vody jezera Caliraya jsou poklidné a vypočítá asi 51 metrů dosahuje. Jezero roves nad a sahá částečně potopených kopců, které tvoří ostrovy. Na pobřeží jsou dusné červené hlíny na vybraných oblastech a v jiných oblastech oblázkovou. Jeden z letoviska v jezeře Caliraya podkladem je nad nízko kopci s výhledem na jezero a pochopí, nádherný výhled na jezero a tři (3) velké hory totiž Cristobal, Banahaw a Makiling kromě ocasní část Laguna de Bay.

Chladné vody Caliraya jezero a uklidňující horský vánek s závan ze vzdálené Mount Banahaw a Sierra Madre pohoří, dělá Caliraya jezero ideálním místem pro vodní sporty jako windsurfing, lodičky, jízda na kajaku a vodní lyžování. Výlet lodí na celé jezero je také dostupné, by trvalo asi čtyři (4) hodin.

Caliraya je místo, kde můžete relaxovat luxusně – si vodní lyžování jízda lodí nebo vítr plachtu a rybaření. Nebo můžete jen prozkoumat okolní les a užijte si slunce a větru nebo prostě mají chladný vánek. Ideální místo k zatáčet od omezení s firemní bazaru a uteče od své vlastní soukromé, elegantní a klidné soukromé tropické oáze, nebo místo útočiště se svými přáteli, partnera a rodiny.

Přijďte a navštivte vynikající místo Caliraya Resort Club pro vás mít krásné a nezapomenutelné zážitky!

Caliraya jezero je over-whelming, báječný a krásný muž tvorba jezero kdysi pracoval jako vodní nádrž mnoha desítkami let.

Mořské sporty

Caliraya Resort nabízí windsurfing, uvidíte lidi dělat tuto činnost, jak toto místo navštívit. Tam jsou také někteří lidé, kteří dokonce přinesl své vlastní vodní skútry a motorové čluny, zatímco některé jsou se svými kajaky a kánoe. Pokud nemáte žádné z těchto cenných věcí, Club Resort Caliraya spolu s jinými Caliraya jezero střediska vám může poskytnout kde mohl půjčit lodě, kajaky, tryskové lyže a dalších zařízení.

Kemp

Caliraya Resort Club nabízí kemp s řadou krásných stany, kde se můžete ubytovat. To je ideální místo pro milovníky přírody, přítomných rekreantů a pro lidi, kteří opravdu chtěli běžet rušné a rychle život metropole.

Rybaření

Caliraya Resort Club je konkrétní místo pro osoby, který miluje rybolov a je určitě pro vás. Caliraya jezero má své místo rybolovu pro ty, kteří chtějí rybolovné činnosti, vařit a jíst čerstvě ulovených ryb tak, jak chcete.

Vybavení

V klubu Resort Caliraya není nikdy nudný moment. Je tu širokou škálu zábavných aktivit, čeká na hosty v klubu Caliraya Resort. S jeho prostorné soudy, zalesněné oblasti, zelené, umělé jezero, tak mnoha vybavení a zařízení Caliraya Resort Club je místem od davu.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684