About Caliraya Resort Club_latvian

PAR CALIRAYA RESORT CLUB

Caliraya Resort Club ir patvērums, nosegts kalni gar Caliraya ezera krastu. Caliraya Resort Club ir izņēmuma vietā, tas rada elpu aizraujošu skatu visā platībā. Caliraya Resort Club Lumban, Laguna ar 7,6 ha sulīgs zaļumi zona atrodas tikai 2,5 stundas dienvidu Metro Manila. Caliraya Resort Club ir 72 viesnīcu istabas ar ieteicamās gaisa kondicionēšanas, kabeli televizoriem un karstu un aukstu dušu. Caliraya Resort Club piemīt spēja uzņemt 800 cilvēku dienas ekskursijas un palikt pa nakti.

Pašlaik Caliraya Resort Club pārvalda Caliraya atpūtas centrs un Kolobial ir rezervēšanas centrs

Faktiski Caliraya ezers atrodas trīs pilsētās Laguna, proti, Cavinti, Lumban un Kalayaan. Tas ir cilvēka radīšanu kalnu ezers ieskaitot smiltis bāri un līčiem, ka mēs varētu lielīties visā pasaulē. Caliraya ezers ir arī mājās dažas skaistas kūrorti. Caliraya ezera varētu sasniegt ar privāto vai sabiedrisko transportu.

Caliraya ezers un Lumot ezers ir saistītas savā starpā. Caliraya ezers ir faktiski liela ūdenskrātuve izveidota vēlu 1930s amerikāņu inženieri, nodrošināt ūdens Caliraya hidroelektrostaciju augu. Tagad Caliraya ezers kļuva par lielāko tūristu galamērķi.

Uzņēmējiem ar bažām izveidota blakus abām kopienām laikā tika veidotas aizdambējumi, kas bija paredzēts, ka ekoloģisko populāciju daudzveidību, kur var pieredzi skaistumu un bagātību neskarto dabu. Rezultāti bija komplektā ar smilšu joslas un līčiem – Caliraya ezers un Sierra ezeru mākslīgo kalnu ezeriem.

Caliraya ezers ir arī atzīmēja ezers slavens Largemouth Black Bass, kur Filipīnu makšķernieki var mēģināt darīt viens no vislabāk saldūdens spēli zivis ASV noķert. Caliraya ezera vēsture saka amerikāņi stāda ezeru ar Largemouth Black Bass importētas no ASV. Un tas ir tagad turpina vairoties un sniedz visu gadu nogalē uztraukums spēļu zvejniekiem. Mēs domājam, ka Caliraya ezers ir vienīgā vieta, kur šo gamefish rīkoties visā valstī. Caliraya ezers ir tiešām ideāla Spēle Makšķerēšana kā diezgan liels spēles zivju peldēt šeit.

Caliraya ezera ūdeņos ir rāms un aprēķina aptuveni 51 metri pie tās dziļākās. Ezera roves pār un paplašina daļēji norobežotā pauguri, kas veido salas. Krasti ir tveicīga sarkanā māla uz izvēlētajās jomās un pebbled citās jomās. Viens Caliraya Lake Resort ir atpūtušies uz iepriekš zemeslodes kalniem skatu uz ezeru un izpratīs apdullināšanu viedokli ezera un trīs (3) lielas kalniem proti Cristobal, Banahaw un Makiling bez astes daļu Laguna de Bay.

Cool ūdeņos Caliraya ezers un nomierinošas kalnu vējš, ka vēja brāzmas s no tālā Mount Banahaw un Sierra Madre kalnu grēdas, padara Caliraya Lake lieliska vieta, lai ūdens sporta veidiem, piemēram, vēja sērfošanu, Laivošana, smaiļošana un ūdens slēpošana. Laivu brauciens visu ezeru ir arī pieejamas, kas prasītu apmēram stundas četru (4).

Caliraya ir vieta, kur var atpūsties baudu-ņemt laivu brauciens ūdens slēpošanas vai buru vēja un zveju. Vai varat vienkārši izpētīt apkārtējo mežu un baudīt saules un vēja vai vienkārši baudīt vēsu brīze. Ideāla vieta, kur griezt prom no korporatīvā sajukt ierobežojums s un aizbēgt no savas privātās, elegants un rāms privāto tropu oasis vai getaway vieta ar jūsu draugi, partneri un ģimenēm.

Nāk un apmeklēt Caliraya Resort Club jums lielisku un neaizmirstamu pieredzi ir lieliska vieta!

Caliraya ezers ir over-whelming, skaists un brīnišķīgs cilvēks radīšanas ezera reiz strādāja kā ūdens baseinu daudzi pirms vairākām desmitgadēm.

Jūras sporta

Caliraya Resort Club piedāvā vindsērfings, jūs redzēsiet, ka cilvēki dara šo darbību kā jūs apmeklējat šo vietu. Ir arī daži cilvēki, kas pat cēla savas reaktīvo slēpju un kuteru, bet daži ir ar kajaku un kanoe. Ja jums nav šo vērtīgo lietu Caliraya Resort Club kopā ar citiem Caliraya Lake kūrorti var sniegt jums kur jūs varētu iznomāt laivas, kajaki, reaktīvo dzinēju slēpes un citiem rīkiem.

Kempings

Caliraya Resort Club piedāvā kempinga ar daudzām skaisti teltis, kur var palikt. Šī ir ideāla vieta dabas mīļotājiem, vacationists un cilvēkiem, kuri patiešām gribēja skriet prom no aizņemts un ātri dzīves metropoli.

Zvejas

Caliraya Resort Club ir noteikta vieta personām, kas mīl zvejas un noteikti ir priekš jums. Caliraya ezers ir tās zvejas vietu tiem, kas vēlas zvejot, pavārs viņiem un ēst svaigi nozvejoto zivju kā jūs to vēlēsieties.

Ērtības

Nekad nav garlaicīgs brīdis pie Caliraya Resort Club. Pastāv plašas aktivitātes jautru uzpildīto gaida viesus Caliraya Resort Club. Ar tās plaša tiesu, mežainās laukiem, zaļo, mākslīgo ezeru, kā arī tās daudzas ērtības un iespējas, Caliraya Resort Club ir vieta netālu no pūļa.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684