About Caliraya Resort Club_lithuanian

APIE CALIRAYA RESORT CLUB

Caliraya Resort Club yra trauktis, apsigyveno ant kalnų Caliraya ežero pakrantėje. Caliraya Resort Club turi išskirtinių svetainę, jis pristato vaizdu visą plotą. Caliraya Resort Club įsikūręs Lumban, Laguna su 7.6 hektarų ploto kopų rajone vos 2,5 valandos Pietų Metro Manila. Caliraya Resort Club yra 72 viešbučio kambariai su Rekomenduojami oro kondicionieriai, kabelinės televizijos ir karštas ir šaltas dušas. Caliraya Resort Club yra pajėgi prisitaikyti prie 800 žmonių dienos ekskursijos ir nakvynei.

Šiuo metu Caliraya Resort Club valdo Caliraya poilsio centras ir Kolobial yra rezervacijos centras

Caliraya ežero įsikūręs faktiškai trijų miestų, Laguna, t. y. Cavinti, Lumban ir Kalayaan. Tai puikus žmogus formavimo kalnų ežero imtinai su smėlio, barai ir įlankos, kad mes gali girtis visame pasaulyje. Caliraya ežeras yra taip pat namo kai gražus kurortų. Caliraya ežero galėtų pasiekti privatus ar valstybinis transportas.

Caliraya ežeras ir Lumot ežeras yra susiję vienas su kitu. Caliraya ežeras yra faktiškai sumokėti sukurta Amerikos inžinierių teikti vandens hidroelektrinių augalų Caliraya didelis tvenkinys. Dabar, Caliraya ežeras tapo pagrindinis turistų.

Verslininkai su sulaikymo sukurta dviejų gretimų Bendrijų užtvankų buvo pagaminti, kurie buvo skirti būti ekologinių Bendrijų, kur vienas gali patirti nepaliestų gamtos turtingumas ir grožis. Rezultatai buvo dirbtinių kalnų ežerų su smėlio, barai ir įlankos – Caliraya ežero ir Siera ežerų.

Caliraya ežeras yra gerai pažymėti ežero sugauti kai Filipinų žvejų bandyti atlikti vieną iš geriausiai gėlo vandens žaidimo žuvis JAV garsus Largemouth Juodosios Bass. Caliraya ežero istorija sako, kad amerikiečiai pasodinti prie ežero su Largemouth Juodosios Bass importuojama iš JAV. Ir dabar toliau daugintis ir suteikti žaidimo žvejų ištisus metus savaitgalį įspūdžių. Mes galvojome, kad Caliraya ežeras yra vienintelė vieta visoje šalyje padaryti šį gamefish. Caliraya ežeras yra tikrai puikiai tinka žaidimas žvejybos kaip gana didelis žaidimas žuvų plaukti čia.

Caliraya ežero vandenyse yra tylus ir skaičiuoja apie 51 metrų ne savo giliausias. Ežero roves per ir išplečia iš dalies paskendęs kalvų, kurios sudaro salos. Pakrančių yra tvankus molio, apie pasirinktų sričių ir pebbled kitoms sritims. Vienas iš Caliraya ežero kurorto užmigo ant virš žemuma kalvų su vaizdu į ežerą ir grasps stulbinantis vaizdas į ežerą ir trijų (3) puikus kalnų būtent Cristobal, Banahaw ir Makiling be uodegos dalis Bėjaus lagūna.

Vėsioje vandenyse Caliraya ežero ir raminantis kalnų vėjas kad gūsis s iš toli kalno Banahaw ir Siera Madre kalnų, daro Caliraya ežero puiki vieta vandens sporto pvz., vėjo Banglentės, Irklavimas, baidarės ir vandens slidės. Kelionę valtimi visą ežerą yra taip pat prieinama kad priims apie keturis (4) valandas.

Caliraya yra vieta, kur galite atsipalaiduoti prabangiai – imtis valtis važiuoti vandens slidėmis ar vėjo bures ir žvejybos. Arba, jūs tiesiog apžiūrėti aplinkinių miškų ir mėgautis saulės ir vėjo arba tiesiog džiaugtis cool breeze. Ideali vieta pakrypti nuo apribojimo s įmonių kratinys ir pabėgti nuo savo privačių, madingas ir tylus privačią atogrąžų oaze, arba pabėgimas vietą su savo draugais, partnerių ir šeimos.

Ateiti ir aplankyti pamaldas Caliraya Resort Club jums turi nuostabų ir nepamirštamą patirtį!

Caliraya ežeras yra, over-whelming, puikus ir gražus žmogus formavimo ežero kažkada dirbo vandens baseino daugelis prieš kelis dešimtmečius.

Jūros Sportas

Caliraya Resort Club siūlo burlenčių sportas, pamatysite žmonių daro šią veiklą kaip jums aplankyti šią vietą. Taip pat yra keletas žmonių, kurie net pareiškė savo vandens motociklai ir katerių, o kai kurie jų baidarės ir kanojos. Jei jūs turite bet kurį iš šių vertingų daiktų, Caliraya Resort Club kartu su kitų Caliraya Lake resorts gali suteikti jums kur galima išsinuomoti valtis, baidares, reaktyviniai slidėmis ir kitais įrankiais.

Kempingas

Caliraya Resort Club siūlo where you can viešnagės su įvairių gražių palapinės kempinge. Tai yra puiki vieta gamtos mylėtojams, vacationists ir žmonių, kurie tikrai norėjo paleisti nuo užimtas ir greito gyvenimo Metropolis.

Žvejybos

Caliraya Resort Club yra ypač vietos asmenims, kurie mėgsta žvejoti ir neabejotinai jums. Caliraya ežeras yra jos žvejybos vieta tiems, kurie nori žvejybą, virėjas jas ir valgyti šviežiai pagautos žuvies taip, kaip norite jį.

Patogumai

Caliraya Resort Club yra niekada nuobodu momentas. Yra daug įvairių smagių pramogų laukia “Caliraya Resort Club” svečiai. Su jos erdvūs teismai, miško laukai, žalia, dirbtinių ežerų, taip pat daugybe patogumų ir įrenginių, Caliraya Resort Club yra toli nuo minios.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684