About Caliraya Resort Club_polish

O CALIRAYA RESORT CLUB

Caliraya Resort Club jest rozstrzygnięty na góry wzdłuż wybrzeża jeziora Caliraya. Caliraya Resort Club ma miejsce wyjątkowe, przedstawia widok całego obszaru. Caliraya Resort Club znajduje się w Lumban, Laguna z 7,6 ha terenu zieleni zaledwie 2,5 godziny południowych Metro Manila. Caliraya Resort Club ma 72 pokoje z klimatyzacja Rekomendowane, telewizje kablową i gorące i zimne prysznice. Caliraya Resort Club jest w stanie pomieścić 800 osób na wycieczki i nocleg.

Obecnie Caliraya Resort Club jest obsługiwany przez centrum rekreacji Caliraya i Kolobial jest centrum rezerwacji

Jezioro Caliraya rzeczywiście mieści się w trzech miastach Laguna, a mianowicie Cavinti, Lumban i Kalayaan. To jest człowiek tworzenie górskie jezioro włącznie z barów piasek i zatoczek, które możemy może się chwalić na całym świecie. Caliraya jezioro znajduje się w domu jakiś piękny ośrodek wypoczynkowy. Jezioro Caliraya może osiągnąć przez prywatnego lub publicznego transportu.

Caliraya Lake i Lake Lumot są połączone ze sobą. Jezioro Caliraya jest rzeczywiście duży zbiornik utworzony w pod koniec 1930 roku przez amerykańskich inżynierów do wody do elektrowni wodnych roślin Caliraya. Teraz jezioro Caliraya stał się głównym turystycznym.

Przedsiębiorców z niechęcią utworzone dwie sąsiednie Wspólnoty podczas zapór zostały zbudowane, które miały być ekologiczne Wspólnoty, gdzie można doświadczyć piękno i bogactwo dziewiczej przyrody. Wyniki były sztucznych jezior wyposażone bary piasku i zatoczki – jezioro Caliraya i Sierra jezior.

Jezioro Caliraya jest również zauważyć jeziora, aby złapać słynny Largemouth bas czarny gdzie filipińskie Wędkarze mogą próbować zrobić jeden z najlepszych słodkowodnych ryb gry w USA. Jezioro Caliraya historia mówi, że Amerykanie obsadzone jeziora z Largemouth czarny bas przywieziony z USA. I to jest teraz w dalszym ciągu do namnażania się i zapewnić rybakom gry emocje przez cały rok. Myśleliśmy, że Caliraya jezioro jest jedynym miejscem w całym kraju do tego gamefish. Jeziora Caliraya jest naprawdę idealne dla połowów gry dość duże ryby gry pływać tutaj.

Wody jeziora Caliraya są pogodne i oblicza około 51 metrów w jej najgłębszych. Jezioro słomianymi nad i rozciąga się częściowo zatopiony wzgórz, które tworzą Wyspy. Wybrzeża są duszno czerwonej gliny na wybranych obszarach i żwirowe na innych obszarach. Jeden z ośrodków w jeziorze Caliraya opierał się na powyżej nisko położonych wzgórz z widokiem na jezioro i chwyta wspaniały widok na jezioro i trzy (3) wielkie góry czyli Cristobal, Banahaw i Makiling oprócz części ogona, Laguna de Bay.

Chłodnych wodach jeziora Caliraya i kojący powiew górskiego że podmuch s z odległej Banahaw Mount i Sierra Madre pasma górskie, czyni jezioro Caliraya idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo, narciarstwo wodne. Rejs statkiem całego jeziora jest również dostępny, zajmie około godziny cztery (4).

Caliraya jest miejsce, gdzie można zrelaksować się luksusowo-wziąć łódź jeździć na nartach wodnych lub wiatr żagiel i połowów. Lub, można po prostu zwiedzić pobliski las i cieszyć się słońcem i wiatrem lub po prostu cieszyć się chłodną bryzą. Idealne miejsce do wahać od ograniczenia s firmy zbieraniną i uciec od własnego prywatnego, elegancki i spokojny prywatny tropikalna oaza, lub miejsce wypad z przyjaciółmi, partnera i rodziny.

Zapraszamy do odwiedzenia doskonałe miejsce Caliraya Resort Club dla Ciebie wspaniałe i niezapomniane doświadczenie!

Jeziora Caliraya jest over-whelming, wspaniałe i piękne stworzenie człowieka jeziora raz pracował jako woda wiele lat temu.

Sportów morskich

Caliraya Resort Club oferuje windsurfing, widać ludzi robi tej działalności, jak odwiedzić to miejsce. Istnieją również ludzie, którzy nawet przyniósł własne narty wodne i motorówki, podczas gdy niektóre są z kajaków i kanoe. Jeśli nie masz żadnego z tych cennych rzeczy, Caliraya Resort Club oraz inne jeziora Caliraya Ośrodek wypoczynkowy może dostarczyć Ci gdzie można wypożyczyć łódki, kajaki, jet narty i innych narzędzi.

Kemping

Caliraya Resort Club oferuje kempingu z różnych pięknych namioty, gdzie można się zatrzymać. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody, wczasowiczów, jak i dla ludzi, którzy naprawdę chcieli uruchomić zajęty i szybko życia metropolii.

Połowów

Caliraya Resort Club to szczególne miejsce dla osób, kto kocha połowy i jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeziora Caliraya ma swojej stronie połowów dla tych, którzy chcą działalności połowowej, gotować i jeść świeżo złowione ryby ten droga ty potrzeba ono.

Udogodnień

Nigdy nie jest nudne chwile w klubie Caliraya Resort. Istnieje szeroki wachlarz atrakcji czeka na Gości w klubie Caliraya Resort. Jego przestronne sądy, zalesionych pola, Zielona, sztuczne jezioro, jak również wiele udogodnień i zaplecze Caliraya Resort Club to miejsce od tłumu.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684