About Caliraya Resort Club_slovak

O CALIRAYA RESORT CLUB

Caliraya Resort Club je ústup usadili na horách pozdĺž pobrežia Caliraya jazera. Caliraya Resort Club má výnimočné miesto, predstavuje úchvatný pohľad na celú oblasť. Caliraya Resort Club sa nachádza v Lumban, Laguna s 7,6 ha plochy zelene len 2,5 hodiny južnej Metro Manila. Caliraya Resort Club má 72 izbách s Odporúčané Klimatizácia, káblová televízia a teplej a studenej sprchy. Caliraya Resort Club má schopnosť pojať 800 ľudí pre výlety a prenocovanie.

V súčasnej dobe Caliraya Resort Club je prevádzkovaný Caliraya Rekreácia Center a Kolobial je rezervačné centrum

Caliraya sa vlastne nachádza v troch mestách Laguna, menovite Cavinti, Lumban a Kalayaan. Je to človek-vytvorenie horského jazera inclusive s piesok bary a zátok, ktoré sme mohli chváliť po celom svete. Caliraya jazero je tiež domovom niektoré krásne strediská. Mohli dosiahnuť Caliraya Lake súkromnej alebo verejnej dopravy.

Caliraya Lake a Lake Lumot sú navzájom pripojené. Caliraya jazero je vlastne Veľká nádrž v neskorej 1930 vytvoril americký inžinieri poskytovať vodná rastlina Caliraya vody. Teraz, Caliraya jazera sa stal hlavnou turistickou destináciou.

Podnikatelia s obavami vytvoril dvoch susedných spoločenstiev, kým priehrady boli postavené, ktoré boli určené na ekologických spoločenstiev, kde jeden môže zažiť krásu a bohatstvo nedotknutej prírody. Výsledky boli umelé horské jazerá s kompletnou piesok bary a zátoky – Caliraya jazero a Sierra jazier.

Caliraya jazero je dobre poznamenal jazere chytať slávny Black Bass Largemouth kde filipínske rybárov môže pokúsiť urobiť jeden z najlepších sladkovodné ryby hra v USA. História Caliraya Lake hovorí, že Američania vysadené jazero s Black ostračka dovezené z USA. A teraz aj naďalej množiť a poskytovať herné rybárov s celoročným víkend vzrušenie. Mysleli sme, že Caliraya jazero je jediné miesto v celej krajine robiť tento gamefish. Caliraya jazera je naozaj ideálny pre hru Rybolov, ako pomerne veľká hra ryby plávajú tu.

Vo vodách jazera Caliraya sú pokojné a vypočítava asi 51 metrov na svoje najhlbšie. Jazero milionmi nad a rozširuje čiastočne vpadli kopcov, ktoré tvoria ostrovy. Pobrežia sú dusno červenej hliny na vybrané oblasti a štrkové v iných oblastiach. Jeden z resort Caliraya Lake sa oprel o nad-ležiace kopcoch s výhľadom na jazero a nádherný výhľad na jazero a tri (3) veľké hory síce Cristobal, Banahaw a Makiling okrem časti chvosta Laguna de Bay chápe.

Chladnej vody Caliraya jazero a ukľudňujúce vánok horské že poryv s zo vzdialených Banahaw hory a pohoria Sierra Madre robí Caliraya Lake ideálne miesto pre vodné športy ako Windsurfing, lodičky, Jazda na kajaku a vodné lyžovanie. Výlet loďou celého jazera je tiež prístupný to by trvalo asi štyri (4) hodín.

Caliraya je miesto, kde môžete luxusne oddýchnuť – mať loď Jazda na vodných lyžiach alebo vietor plachtu a rybolov. Alebo môžete jednoducho preskúmať okolitý Les a Užite si slnko a vietor alebo jednoducho si chladný vánok. Ideálnym miestom pre veer preč od obmedzenia s firemné bazaru a utekať z vlastnej súkromná, elegantné a pokojný súkromné tropické oázy, alebo útek miesto s priateľmi, partnerom a rodinám.

Prísť a navštíviť vynikajúce miesto Caliraya Resort Club pre vás mať nádherný a nezabudnuteľný zážitok!

Caliraya jazero je over-whelming, nádherný a krásny muž-vytvorenie jazero kedysi pracoval ako vody panvy mnohých pred niekoľkými desiatkami rokov.

Morské športy

Caliraya Resort Club ponúka windsurfing, uvidíte ľudí robia tejto činnosti, ako ste navštíviť toto miesto. Tam sú aj niektorí ľudia, ktorí dokonca priniesol svoje vlastné jet lyže a motorové člny, zatiaľ čo niektoré sú s ich kajaky a kanoe. Ak nemáte žiadne z týchto cenných vecí, Caliraya Resort Club spolu s inými Caliraya Lake resorts vám môže poskytnúť kde si mohli prenajať čln, kajaky, jet lyže a iného náradia.

Kempy

Caliraya Resort Club ponúka Kemp s radom krásnych stany, kde môžete zostať. Toto je ideálnym miestom pre milovníkov prírody, vacationists a pre ľudí, ktorí naozaj chcel bežať od rušné a rýchlo-život metropoly.

Rybolov

Caliraya Resort Club je najmä miesto pre osoby, ktorá miluje rybolov a je určite pre vás. Caliraya jazero má svoje rybárske stránky pre tých, ktorí chcú rybárskych činností, variť a jesť čerstvo ulovené ryby tak, ako chcete.

Vybavenie

Tam je nikdy nudné chvíle v klube Caliraya Resort. Existuje široké spektrum zábavy čaká na hostí hotela Caliraya Resort Club. S jeho priestranné súdy, zalesnené oblasti, zelená, umelé jazero, rovnako ako mnohými vybavenie a zariadenia, Caliraya Resort Club je miesto, ďaleko od davu.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684